Category : Interwencje w roku 2013

6 years, 1 month ago Możliwość komentowania Zalesie Śląskie – Wypadek drogowy została wyłączona

17 grudnia 2013 r., o godz. 19.16 zostaliśmy wezwani do wypadku drogowego, do którego doszło w Zalesiu Śląskim na wysokości osiedla Popice. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym toyota MR 2 stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka audi A3. Kierowca toyoty – sprawca […]

6 years, 1 month ago Możliwość komentowania Zalesie Śląskie – Wypadek drogowy została wyłączona

13 grudnia 2013 r., o godz. 7.49 zostaliśmy wezwani do wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Kościuszki w Zalesiu Śląskim. Kierowca volkswagena golfa stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w słup energetyczny, który się złamał. Kierowca nie odniósł żadnych obrażeń. W akcji udział wzięły również jednostki z OSP Leśnica oraz JRG […]

6 years, 1 month ago Możliwość komentowania Zalesie Śląskie – Wypadek drogowy została wyłączona

11 grudnia 2013 r., o godz. 18.45, zostaliśmy wezwani do wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 426 (ul. Sławięcicka). Kobieta jadąca volkswagenem polo zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. Na szczęście tylko z lekkimi obrażeniami została zabrana do szpitala.

6 years, 1 month ago Możliwość komentowania Poręba – Wypadek drogowy została wyłączona

25 listopada 2013 r., o godz. 8.37 zostaliśmy wezwani do wypadku drogowego, do którego doszło tuż przed miejscowością Poręba. Kierowca dostawczego lublina stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i dachował. Kierowca i dwóch pasażerów doznało lekkich obrażeń. Na miejsce akcji wezwani byli również strażacy z OSP Leśnica i JRG Strzelce Opolskie.

6 years, 2 months ago Możliwość komentowania Zalesie Śląskie – Wypadek drogowy została wyłączona

31 października 2013 r., o godz. 23:37 zostaliśmy wezwani do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i ciągnika rolniczego na ul. Kościuszki w Zalesiu Śląskim. Kierujący pojazdem osobowym marki seat wbił się pod siewnik ciągnika, który nadjeżdżał z naprzeciwka. W celu wydobycia poszkodowanego konieczne było wykonanie dostępu urządzeniami edraulicznymi. W akcji ratowniczej brały udział również […]

6 years, 2 months ago Możliwość komentowania Leśnica – Pożar dworca PKP została wyłączona

31 października 2013 r., o godz. 19:15 zostaliśmy wezwani do płonącego budynku nieczynnego już dworca PKP w Leśnicy. Ogień pojawił się na poddaszu i został szybko opanowany. W akcji brały również jednostki z OSP Leśnica oraz JRG Strzelce Opolskie.

6 years, 2 months ago Możliwość komentowania Zalesie Śląskie – Pożar nieużytków została wyłączona

28 października 2013 r., o godz. 23:21 zostaliśmy wezwani do pożaru nieużytków przy ul. Śławięcickiej w Zalesiu Śląskim.

6 years, 4 months ago Możliwość komentowania Dolna – Strzelce Op. – Wypadek drogowy została wyłączona

22 września, tuż przed godziną 18.00, zostaliśmy wezwani do wypadku drogowego, do którego doszło pomiędzy miejscowościami Dolna i Strzelce Opolskie. Niestety w wypadku poniosła śmierć jedna młoda osoba (17-letni pasażer) a czwórka pozostałych pasażerów trafiła do szpitala. Do zdarzenia zadysponowano również jednostki OSP Leśnica, OSP Wysoka oraz JRG Strzelce Opolskie.

6 years, 4 months ago Możliwość komentowania Olszowa – Wypadek drogowy została wyłączona

6 września 2013 r., o godz. 16.49, zostaliśmy wezwani do wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 426 z drogą powiatową w miejscowości Olszowa (gm. Ujazd). Ciągnik rolniczy chcący zjechać z drogi głównej zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem osobowym marki toyota. Kobieta, która prowadziła samochód osobowy doznała dosyć poważnych obrażeń, została […]

6 years, 5 months ago Możliwość komentowania Leśnica – Dogaszanie budynku dworca została wyłączona

20 sierpnia 2013 r., o godz. 10.47, zostaliśmy wezwani do zarzewia ognia, który został zauważony po wczorajszym pożarze w budynku nieczynnego dworca PKP w Leśnicy. W akcji udział brała również jednostka OSP Leśnica.