Category : Interwencje w roku 2018

1 year ago Możliwość komentowania 49. Klucz – Wypadek drogowy została wyłączona

30 grudnia 2018 r. o godz. 6:54, zostaliśmy zadysponowani dwoma zastępami do wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 426 między Olszową i Kluczem. Z nieustalonej przyczyny kierujący samochodem osobowym marki opel zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na szczęście nie odniósł on poważnych obrażeń. Na miejsce zadysponowano również jednostki OSP Olszowa […]

1 year ago Możliwość komentowania 48. Zalesie Śląskie – Wypadek drogowy została wyłączona

24 grudnia 2018 r., o godz. 19:35, zostaliśmy zadysponowani dwoma zastępami do wypadku drogowego, do którego doszło w Zalesiu Śląskim na drodze wojewódzkiej nr 426 w kierunku Strzelec Opolskich. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Pojazdem podróżowały 4 osoby a dwie zostały lekko ranne. W akcji udział wzięła również JRG Strzelce Opolskie.

1 year, 1 month ago Możliwość komentowania 46. Leśnica-Raszowa – Wypadek drogowy została wyłączona

5 grudnia 2018 r., o godz. 9:45, zostaliśmy zadysponowani na drogę powiatową pomiędzy miejscowościami Leśnica – Raszowa, gdzie doszło do dachowania samochodu osobowego. W akcji udział wzięły również jednostki OSP Leśnica oraz JRG Strzelce Opolskie.

1 year, 1 month ago Możliwość komentowania 46. Zalesie Śląskie – Wypompowywanie wody została wyłączona

23 listopada 2018 r., o godz. 19:17, zostaliśmy zadysponowani do usunięcia nadmiaru wody, która zagrażała pracom budowlanym prowadzonych w związku z budową kanalizacji w naszej miejscowości.

1 year, 1 month ago Możliwość komentowania 45. Leśnica – Pożar w kotłowni została wyłączona

14 listopada 2018 r., o godz. 20:11, zostaliśmy zadysponowani dwoma zastępami do miejscowości Leśnica, gdzie w budynku mieszkalnym przy ul. Zdzieszowickiej doszło do pożaru w kotłowni. Na szczęście sytuację udało się szybko opanować. W akcji udział wzięły również jednostki OSP Leśnica oraz JRG Strzelce Opolskie.

1 year, 1 month ago Możliwość komentowania 44. Czarnocin – Powalone drzewo została wyłączona

13 listopada 2018 r., o godz. 13:21, zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Czarnocin, gdzie złamany konar drzewa utrudniał przejazd pojazdom.

1 year, 2 months ago Możliwość komentowania 43. Lichynia-Leśnica – Wypadek drogowy została wyłączona

9 listopada 2018 r., o godz. 4:41, zostaliśmy zadysponowani dwoma zastępami do wypadku drogowego, do którego doszło na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Lichynia i Leśnica. W wyniku wypadku 4 osoby wymagały pomocy medycznej. W akcji udział wzięły również jednostki OSP Leśnica oraz OSP Lichynia.

1 year, 2 months ago Możliwość komentowania 42. Czarnocin – Powalone drzewo została wyłączona

30 października 2018 r., o godz. 7:16, zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Czarnocin gdzie na ul. Wiejskiej powalone drzewo uniemożliwiało przejazd samochodom.

1 year, 2 months ago Możliwość komentowania 41. Zalesie Śląskie – Wypompowywanie wody z piwnicy została wyłączona

27 października 2018 r, o godz. 15:53, zostaliśmy zadysponowani na ul. Powstańców Śląskich w Zalesiu Śląskim gdzie na wskutek problemu z instalacją wodociągową doszło do zalania piwnicy w jednym z budynków mieszkalnych.

1 year, 2 months ago Możliwość komentowania 40. Zalesie Śląskie – Udzielenie pierwszej pomocy została wyłączona

21 października 2018 r., o godz. 7.00, udzielaliśmy pierwszej pomocy 83-letniej kobiecie, u której po wyjściu z samochodu doszło do gwałtownego krwawienia z ust. Po udzieleniu pierwszej pomocy i zapewnieniu bezpieczeństwa oraz wsparcia, osoba została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Po kilkunastu minutach konieczne było udzielenie również pomocy starszemu mężczyźnie przebywającemu w kościele, który poczuł się […]