Członkowie naszej jednostki

Członkowie naszej jednostki

Ponad 120 letnia tradycja niesienia pomocy potrzebującym wymaga zaangażowania odpowiedniej liczby strażaków. My tą tradycję podtrzymujemy!

Nieprzerwanie już od ponad 120 lat strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zalesiu Śląskim, niosą bezinteresowną pomoc potrzebującym.

Nie było by takiej możliwości gdyby nie stałe uzupełnianie szeregów nowymi druhami. To właśnie dzięki ludziom, którzy stale poświęcają już nie tylko swój prywatny czas, ale zdrowie oraz życie, ciągle niesiona jest pomoc na dźwięk syreny. To właśnie ten dział jest poświęcony ludziom, którzy są gotowi oraz przeszkoleni do tego aby służyć pomocą jej potrzebującym. To tutaj znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące ludzi stanowiących naszą Ochotniczą Straż Pożarną.

41

Członkowie czynni

Strażacy należący do JOT.

39

Członkowie wspierający

Druhowie wspierający działalność OSP.

1

Członkowie honorowi

Członkowie w szczególny sposób wyróżniający się w działalności naszej OSP.

Zarząd naszej jednostki

Zarząd naszej jednostki wybrany na lata 2015-2020

Golly Ryszard
Prezes
Teresa Tiszbierek
W-Ce Prezes
Strużyna Krzysztof
Naczelnik
Golly Krzysztof
Z-ca naczelnika
Duk Błażej
Skarbnik
Golly-Strzelczyk Teresa
Sekretarz
Gołasz Szymon
Gospodarz
Rosły Fabian
Członek zarządu ds. młodzieży
Duk Błażej
Kronikarz

Przekaż na swój 1% podatku

Teraz i Ty możesz przekazać 1% Twojego podatku na sprzęt ratowniczy dla OSP w Zalesiu Śląskim. Pamiętaj, że każda złotówka to dla nas szansa, na zakup odpowiedniego sprzętu do ratowania ludzkiego życia i dobytku.