Eliminacje powiatowe OTWP

25 kwietnia 2022 r., w Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Udział w nich wzięły dwie druhny reprezentujące naszą jednostkę: Zuzanna Goldberg i Marzena Gruszka. Druhna Zuzanna Goldberg zajęła I miejsce w swojej grupie wiekowej. Będzie ona reprezentować naszą jednostkę oraz powiat strzelecki w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, które odbędą się 20 maja 2022 r., w Muzeum Czynu Powstańczego w Górze św. Anny. Obu druhnom dziękujemy za udział w eliminacjach i reprezentowanie naszej jednostki a druhnie Zuzannie gratulujemy wspaniałego sukcesu i życzymy jej powodzenia w dalszych zmaganiach!

fot. KP PSP w Strzelcach Opolskich