Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Leśnicy

16 czerwca 2018 r., o godz. 13:00, rozpoczęły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze na boisku sportowym w Leśnicy. Udział w zawodach wzięły łącznie 22 drużyny z naszej gminy. W tym roku naszą jednostkę reprezentowało 5 drużyn.

A wyniki zawodów są następujące:

MDP Dziewcząt wg CTiF:

 1. OSP Raszowa
 2. OSP Zalesie Śląskie

MDP Chłopców wg CTiF:

 1. OSP Zalesie Śląskie
 2. OSP Leśnica
 3. OSP Raszowa 1
 4. OSP Lichynia
 5. OSP Łąki Kozielskie
 6. OSP Raszowa II

Grupa „C” – Kobiece drużyny pożarnicze:

 1. OSP Raszowa
 2. OSP Wysoka
 3. OSP Zalesie Śląskie

Grupa „A” – Męskie drużyny pożarnicze:

 1. OSP Raszowa III
 2. OSP Raszowa II
 3. OSP Raszowa I
 4. OSP Zalesie Śląskie I
 5. OSP Zalesie Śląskie II
 6. OSP Leśnica II
 7. OSP Leśnica I
 8. OSP Wysoka
 9. OSP Lichynia
 10. OSP Czarnocin
 11. OSP Łąki Kozielskie

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Zalesiu Śląskim dziękuje wszystkim strażakom, którzy zaangażowali się w treningi, poświęcając swój czas przed zawodami, by jak najlepiej reprezentować naszą jednostkę. Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej chłopców gratulujemy zajęcia I miejsca oraz życzymy sukcesów w kolejnych etapach!