Kolejne złoto dla naszych druhn!

23 czerwca 2012 r. o godz. 9.30 rozpoczęły się Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze na stadionie sportowym w Strzelcach Opolskich. W zawodach uczestniczy 28 drużyn, w tym 7 drużyn męskich, 7 kobiecych, 7 chłopięcych i 7 dziewczęcych, razem 280. zawodników. Zawodnicy męskich i kobiecych drużyn pożarniczych zmierzyli się w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza 7×50 m z przeszkodami i ćwiczenie bojowe. Natomiast zawodnicy z młodzieżowych drużyn pożarniczych rywalizowali ze sobą w biegu sztafetowym i rozwinięciu bojowym wg regulaminu CTIF.

W zawodach tych wystartowała również nasza żeńska Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza, która zdobyła tytuł mistrza województwa! Tym samym drużyna ta zapewniła sobie start w zawodach krajowych, które odbędą się 1 września 2012 r w Opolu.