Kolejny sukces młodych strażaków z Zalesia Śląskiego

W sobotę, 27 lutego 2010 roku, nasi reprezentanci w składzie: Natalia Hadrian, Sylwana Mróz, Martina Tiszbierek, Weronika Paterok, Michał Matuszek, Adrian Alscher, Fabian Rosły i Krzystof Golly wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który odbył się w Leśnicy. Był to pierwszy etap na szczeblu gminnym.Młodzi strażacy przygotowywali się bardzo solidnie. Spotykali się w remizie OSP, gdzie w świetlicy wzajemnie uzupełniali swoją wiedzę. Regularna i ciężka praca przyniosła wspaniałe efekty. Nasi druhowie popisali się wiedzą i zajęli czołowe miejsca.Uczestnicy byli podzieleni na trzy grupy: szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna.

Oto wyniki turnieju:

Szkoła Podstawa:
1 miejsce – dh Florian Reinert (OSP Raszowa)
2 miejsce – dh Krzysztof Ernst (OSP Leśnica)
3 miejsce – dh Natalia Hadrian (OSP Zalesie Śląskie)

Gimnazjum:
1 miejsce – dh Sylwana Mróz (OSP Zalesie Śląskie)
2 miejsce – dh Adrian Alscher (OSP Zalesie Śląskie)
3 miejsce – dh Martina Tiszbierek (OSP Zalesie Śląskie)

Szkoła ponadgimnazjalna:
1 miejsce – dh Krzysztof Golly (OSP Zalesie Śląskie)
2 miejsce – dh Weronika Paterok (OSP Zalesie Śląskie)
3 miejsce – dh Fabian Rosły (OSP Zalesie Śląskie)

Prawidłowego przebiegu turnieju pilnowała komisja w składzie:
Dh Teresa Tiszbierek, dh Alfons Długosz oraz dh Dawid Mehlich.

Naszym młodym druhów gratulujemy odwagi i tak dużej wiedzy oraz życzymy sukcesów na kolejnych etapach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.