Ogólnopolskie Zawody Sportowo-Pożarnicze MDP

W dniach 23-26 sierpnia 2023 r., w Kalwarii Zebrzydowskiej, odbyły się Ogólnopolskie Zawody Sportowo-Pożarnicze MDP wg CTIF oraz Krajowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP. W zawodach MDP wzięła również udział chłopięca drużyna pożarnicza z naszej jednostki. Nasza drużyna zajęła ostatecznie 6 miejsce! Udział w tych zawodach wzięło 19 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, co daje bardzo dobry wynik.

Dziękujemy naszym zawodnikom za bardzo dobre przygotowanie się do zawodów, ich opiekunom oraz trenerom za poświęcony czas, a także rodzicom młodych strażaków za cierpliwość i pozwolenie na udział w zawodach. Dziękujemy również kibicom, którzy kibicowali drużynie na miejscu oraz wszystkim innym, którzy wspierali nas będą w swoich domach. Dziękujemy również Komendantowi Wojewódzkiemu z KW PSP w Opolu za udostępnienie autokaru, którym dwie drużyny z naszego województwa udały się na zawody.

Dziękujemy również naszym sponsorom:
Gmina Leśnica, Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, Starostwo Powiatowe w Strzelcach Opolskich, Diam-Spec Technika Diamentowa, Gaj-Bau Grzegorz Gajdecki

Fot. MDP OSP Miejsce Odrzańskie