Spotkanie podsumujące krajowe zawody MDP w Opolu

17 listopada 2012 r., o godz. 16:00 rozpoczęło się spotkanie dla żeńskiej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej wraz z rodzicami, które zorganizowane zostało przez zarząd naszej jednostki. Najmłodsi druhowie oraz ich rodzice zostali zaproszeni w celu złożenia im podziękowań za aktywny wkład na rzecz naszej jednostki poprzez udział w zawodach sportowo-pożarniczych na szczeblu gminnym, powiatowym, wojewódzkim oraz krajowym. Na spotkaniu obecny był również burmistrz – Łukasz Jastrzembski. Wszystkim dziewczynom, które przyczyniły się do tego ogromnego osiągnięcia oraz ich rodzicom, którzy pozwalali na udział w treningach oraz zwodach serdecznie dziękujemy!

Przypomnijmy, że nasza żeńska Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza dobrnęła aż do zawodów krajowych, w których zajęła 8 miejsce. Zawody odbyły się w dniach 1-2 września 2012 r. w Opolu.