Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Leśnicy

W sobotę, 22 maja 2023 r., na boisku sportowym w Leśnicy, spotkało się 20 drużyn strażackich z Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Leśnica. Naszą jednostkę reprezentowały trzy drużyny: jedna drużyna dziewczęca, jedna chłopięca oraz jedna seniorska męska. Wszystkie trzy drużyny znalazły się na podium!

A oto wyniki naszych drużyn:
Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza – kategoria dziewczęca – miejsce III
Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza – kategoria chłopięca – miejsce I
Grupa „A" – Męska Drużyna Pożarnicza – miejsce II

Dziękujemy oraz gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy reprezentowali naszą jednostkę na Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych! Dziękujemy również za poświęcony czas w treningach oraz trenerom i opiekunom za świetne przygotowanie drużyn do tegorocznych zawodów!

Fot. OSP Zalesie Śląskie i Vanessa Gajda