IV Barbórkowy Turniej Strażaków i Ratowników „Kopalnia Soli Wieliczka 2012”

8 grudnia 2012 r. w kopalni soli w Wieliczce odbył się już IV Barbórkowy Turniej Strażaków i Ratowników. Po raz pierwszy udział w tym turnieju wzięła również nasza jednostka. Drużyna w składzie: Fabian Rosły, Krzysztof Golly oraz Błażej Duk musiała pokonać 110 metrową różnicę poziomów w jak najkrótszym czasie. Strażacy ubrani byli w odzież specjalną, hełmy, latarki, rękawice, aparaty powietrzne oraz butle ze sprężonym powietrzem. W turnieju udział wzięło ponad 60 drużyn z całego kraju. Nasza drużyna uzyskała (nieoficjalnie) czas 7 minut i 20 sekund.

[button size=”normal” type=”red” link=”http://osp.zalesieslaskie.pl/project/iv-barborkowy-turniej-strazakow-i-ratownikow/” target=”none” align=”fullwidth”]ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z IV BIEGU BARBÓRKOWEGO[/button]

Wyniki turnieju.

Kategoria ogólna:
I miejsce Komenda Powiatowa PSP Myślenice
II miejsce Szkoła Aspirantów PSP Kraków – drużyna 1
III miejsce Komenda Miejska PSP Kraków – JRG 3

Kategoria PSP:
I miejsce Komenda Powiatowa PSP Myślenice
II miejsce Komenda Miejsca PSP Kraków – JRG 3
III miejsce Komenda Miejsca PSP Kraków – JRG 2

Kategoria OSP:
I miejsce OSP Pcim
II miejsce OSP Babinia
III miejsce OSP Niepołomice

Kategoria szkoły PSP:
I miejsce Szkoła Aspirantów PSP Kraków – drużyna 1
II miejsce Szkoła Aspirantów PSP Kraków – drużyna 2
III miejsce Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie – studenci

Kategoria innych formacji:
I miejsce Kopalniana Stacja Ratownictwa Górniczego