Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

21 lutego 2015 r., w świetlicy przy OSP w Łąkach Kozielskich odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej na szczeblu gminnym. Naszą jednostkę reprezentowało 9 osób: Adrian Alscher, Kacper Świdrak, Katarzyna Adamik, Martina Tiszbierek, Wiktoria Skrzydeł, Anna Pinkawa, Joanna Pinkawa, Mariusz Majnusz i Aurelia Golly.

W grupie szkół podstawowych II miejsce zajął Kacper Świdrak a miejsce III Anna Pinkawa.
W grupie gimnazjalnej miejsce I zajęła Katarzyna Adamik.
W grupie szkół ponadgimnazjalnych miejsce I zajęła Wiktoria Skrzydeł a miejsce III Adrian Alscher.

Wszystkim reprezentującym naszą jednostkę dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy również starszym strażakom – opiekunom za poświęcony czas w przygotowaniu młodzieży do turnieju.