Zapraszamy na serial „Strażacy”

28 lutego 2015 r., zapraszamy na godziną 20:25 do programu 1 TVP. To właśnie o tej godzinie zobaczycie premierowy odcinek serialu polskiej produkcji opowiadający historię polskich strażaków. Reżyserem pierwszego polskiego serialu, którego akcja rozgrywa się w środowisku Ochotniczej Straży Pożarnej jest Maciej Dejczer. Serial opowiada o odwadze, honorze, bohaterstwie, przyjaźni i miłości, ale głownie o życiu strażaków ochotników opowiedzą widzom m.in. Maciej Zakościelny, Jakub Wesołowski, Weronika Rosati i Marta Ścisłowicz.

Nasza OSP w Zalesiu Śląskim też miała udział w produkcji serialu. Nasza druhna Teresa Tiszbierek była konsultantem w trakcie pisania scenariusza a następnie kręcenia serialu, zaś druh Błażej Duk udostępniał zdjęcia z naszych akcji na potrzeby promocji serialu a także osobiście był na planie zdjęciowym w Warszawie.

Zapraszamy do oglądania!