Po modernizacji witryny

Powoli dobiega końca renowacja naszej witryny Ochotniczej Straży Pożarnej w Zalesiu Śląskim. Strona została odświeżona i nadany jej został nieco zmieniony układ. Witryna została także przygotowana ze specjalnym zapleczem administracyjnym, ułatwiającym zarządzanie. Chciałem aby strona była aktualizowana nawet kiedy nie będzie to możliwe (jak do tej pory) tylko i wyłącznie przeze mnie – tak aby mogła to robić każda zaangażowana, odpowiedzialna i zaufana osoba, nie koniecznie znająca się na rzeczy.

Mam nadzieje, że dzięki temu, nawet jeśli już sam nie będę w stanie być na bieżąco, wtedy inni będą mogli robić to bez problemu. Dzięki temu strona będzie żyła i ciągle się rozwijała o wiele lepiej niż było to do tej pory. Z pozdrowieniami i podziękowaniami dla odwiedzających oraz tym, którzy zaangażowali się kiedyś w powstanie tej witryny.