Pomoc dla poszkodowanych z Jankowa Przygodzkiego

Nasza jednostka wspólnie z jednostką OSP Leśnica rozpoczęła akcję niesienia pomocy osobom poszkodowanym w wyniku wybuchu gazu w miejscowości Janków Przygodzki. Mieszkańcy tej miejscowości przeżyli tragedię, w wyniku której śmierć poniosły dwie osoby, 13 osób odniosło obrażenia. Oprócz tego wiele rodzin straciło cały dobytek i dach nad głową, dlatego wspólnie z jednostką OSP Leśnica chcemy zebrać potrzebne rzeczy, które pozwolą tym ludziom powoli wrócić do normalności.

Co można przynieść?

– przybory szkolne dla dzieci (zeszyty, długopisy itp.),

– artykuły chemii gospodarczej (proszki, płyny, mydła itp.), ręczniki, ścierki, rękawiczki itp.,

– odzież zimowa (zadbana i czysta, najlepiej nowa).

Akcja zbiórki odbędzie się w naszej remizie w Zalesiu Śląskim w dniach: 24, 25, 26 i 27 listopada w godzinach od 18.00 do 20.30.