I Turniej Halowej Piłki nożnej MDP o Puchar Burmistrza Leśnicy

30 stycznia 2016 r, w leśnickiej hali sportowej  o godz. 8.30 odbył się I Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych o Puchar Burmistrza Leśnicy. W turnieju udział wzięły Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z terenu gminy Leśnica (OSP Leśnica, OSP Raszowa, OSP Lichynia, OSP Wysoka oraz OSP Zalesie Śląskie) oraz gościnnie drużyny z OSP Ujazd i OSP Dziergowice.

Młodzi strażacy rywalizowali ze sobą by nie tylko by zdobyć Puchar Burmistrza Leśnicy, ale przede wszystkim by wesprzeć swoją inicjatywą Zuzię Kluga cierpiącą na cieżką wadę serca i zdobyć fundusze na dalsze jej leczenie. W trakcie turnieju odbył się również pokaz karate kyokushin w wykonaniu Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski – Zdzieszowice.

Po zaciętej walce strażaków ogłoszono następujące wyniki:

I miejsce – OSP Ujazd
II miejsce – OSP Zalesie Śląskie
III miejsce – OSP Leśnica

Organizatorem imprezy była jednostka OSP Leśnica przy współpracy z gminnym animatorem sportu oraz Urzędem Miejskim w Leśnicy.