Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej w gminie Leśnica

20 lutego 2016 r., w świetlicy przy OSP w Czarnocinie odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej na szczeblu gminnym. Naszą jednostkę reprezentowało 10 osób: Adrian Alscher, Kacper Świdrak, Mariusz Majnusz, Wiktoria Skrzydeł, Adrian Ciupka, Joanna Pinkawa, Krzysztof Jaskóła, Szymon Gołasz, Zuzanna Goldberg i Ewelina Tiszbierek.

W grupie szkół podstawowych I miejsce zajął Mariusz Majnusz, II miejsce zajęła Zuzanna Goldberg a III miejsce zajęła Ewelina Tiszbierek.
W grupie gimnazjalnej II miejsce zajął Adrian Ciupka a III miejsce zajął Kacper Świdrak.
W grupie szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zajął Adrian Alscher a II miejsce Jaskóła Krzysztof.

Wszystkim reprezentującym naszą jednostkę dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy również starszym strażakom – opiekunom dh Krzysztofowi Strużyna oraz Krzysztofowi Golly za poświęcony czas w przygotowaniu młodzieży do turnieju.