OTWP – na półmetku!

26 lutego w remizie OSP Wysoka rozegrano IV gminne eliminacje OTWP. Eliminacje mogły się rozegrać dzięki życzliwości Burmistrza MiG w Leśnicy Pana Huberta Kurzała. W eliminacjach wystartowało ok. 30 uczestników reprezentantów następujących jednostek OSP: Leśnica, Wysoka, Raszowa, Łąki Kozielskie i Zalesie Śląskie. Eliminacje rozegrane zostały po raz pierwszy w III grupach wiekowych (uczniowie szkół podstawowych,gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych).

OSP Zalesie Śl. reprezentowali:
I gr. wiekowa – Nicola Tiszbierek, Ewa Marek, Nicola Flajszer
II gr. wiekowa – Krzysztof Golly, Martyna Błoniarz, Mateusz Flajszer
III gr. wiekowa -Renata Golly, Janusz Korczyński, Krzysztof Biskup

Jury zgodnie orzekło, że poziom turnieju i wiedza uczestników jest bardzo wysoka o czym świadczą również sukcesy naszych zawodników na arenie ogólnopolskiej. Do eliminacji powiatowych, które zostały rozegrane 15 marca w Strzelcach Opolskich zakwalifikowali się:

– Nicola Flajszer
– Ewa Marek
– Krzysztof Golly
– Renata Golly
– Janusz Korczyński

Nasza OSP w kwietniu w eliminacjach wojewódzkich reprezentować będą Nicola Flajszer i Renata Golly. Trzymajmy kciuki za nasze młode strażaczki!