Przegląd operacyjno-techniczny jednostek OSP

6 years, 8 months ago Możliwość komentowania Przegląd operacyjno-techniczny jednostek OSP została wyłączona

13 listopada 2013 r., po godz. 18.00 w naszej jednostce odbył się przegląd operacyjno-techniczny jednostek OSP w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym. Komisja w składzie: st. kpt. Joanna Badowska, mł. bryg. Artur Wiśniewski oraz mł. kpt. Janusz Charczenko z KP PSP w Strzelcach Opolskich precyzyjnie sprawdziła stan wyposażenia pojazdów oraz jednostki w obowiązkowy sprzęt ratowniczy. Komisja skontrolowała stan posiadanego sprzętu, wyposażenie, utrzymanie porządku, aktualne badania lekarskie strażaków, dokumentację i wiele innych. Jednostka pomyślnie przeszła przegląd. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do odpowiedniego przygotowania remizy na wizytę komisji.

Comments are closed.