Druhna Renata Golly najlepsza w powiecie

W piątek 12 marca odbyły się kolejne eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.  Zwycięzcy eliminacji gminnych przeszli do eliminacji powiatowych, a byli to: Renata Golly, Janusz Korczyński i Krzysztof Golly. W konkursie powiatowym wzięło udział 28 osób z pięciu gmin powiatu strzeleckiego: z Leśnicy, Ujazdu, Jemielnicy, Strzelec oraz Izbicka. Konkurs przebiegał podobnie jak podczas eliminacji gminnych. I tak wśród młodszej grupy wiekowej zwycięszczynią została Renata Golly a na trzecim miejscu uplasował się Krzysztof Golly. Wśród starszej grupy wiekowej znalazł się także jeden z naszych reprezentantów – Janusz Korczyński, który zajął IV miejsce. Najlepszych czekają teraz eliminacje wojewódzkie w Opolu. Gratulujemy!