Twój 1% może uratować komuś życie!

Teraz i Ty możesz przekazać 1% Twojego podatku na sprzęt ratowniczy dla OSP w Zalesiu Śląskim. Pamiętaj, że każda złotówka to dla nas szansa, na zakup odpowiedniego sprzętu do ratowania ludzkiego życia i dobytku. Każdy z nas może znaleźć w sytuacji, kiedy będzie potrzebować pomocy. Odpowiedni i sprawny sprzęt to gwarancja szybkiej i skutecznej pomocy. Pomoc wsparta odpowiednim sprzętem usprawnia działania ratownicze zarówno w wypadkach drogowych oraz innych nieszczęściach i kataklizmach.

Do tej pory udało się dzięki Waszej hojności zakupić deski ortopedyczne, doposażyć sprzęt medyczny oraz zakupić automatyczny defibrylator AED, który do tej pory został już dwukrotnie użyty do ratowania ludzkiego życia. 1% podatku to oczywiście nie podstawowa i jedyna forma pozyskiwania funduszy na prawidłowe funkcjonowanie naszej formacji. Kwota pozyskana z 1% nie jest kwotą, która w zupełności wystarczyła by nam na funkcjonowania, ale tym bardziej cenimy każdy przekazany procent na nasze potrzeby i zapewniamy, że fundusze te dysponowane są w sposób przemyślany i rzetelny.

Jeśli chcesz to możesz Twój 1% podatku przekazać dla jednostki OSP w Zalesiu Śląskim. Jak to zrobić?

W deklaracji PIT jako OPP wybierz Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP.
KRS 0000 116 212

Jako cel wpisz:
Ochotnicza Straż Pożarna
ul. Św. Jadwigi 2
47-150 Zalesie Śląskie

Zobacz przykładowo wypełniony PIT.

Wszystkim, którzy przeznaczą 1% podatku na cel OSP w Zalesiu Śląskim w imieniu strażaków składamy podziękowania. Dzięki wsparciu, które otrzymujemy od wielu darczyńców, co roku zakupujemy potrzebny do ratowania życia oraz dobytku sprzęt lub akcesoria.