Twój 1% może uratować komuś życie!

Teraz i Ty możesz przekazać 1% Twojego podatku, który już zapłaciłeś, na sprzęt ratowniczy dla OSP w Zalesiu Śląskim. Pamiętaj, że każda złotówka to dla nas szansa, na zakup odpowiedniego sprzętu do ratowania ludzkiego życia i dobytku. Każdy z nas może znaleźć w sytuacji, kiedy będzie potrzebować pomocy. Odpowiedni i sprawny sprzęt to gwarancja szybkiej i skutecznej pomocy.

Pomoc wsparta odpowiednim sprzętem usprawnia działania ratownicze zarówno w wypadkach drogowych oraz innych nieszczęściach i kataklizmach. Kwotę z uzyskanego 1% podatku za rok 2011 strażacy z Zalesia Śląskiego zakupili drugą deskę ortopedyczną wraz z innymi akcesoriami medycznymi, dzięki czemu obydwa wozy strażackie zostały wyposażone w odpowiedni sprzęt niezbędny m.in. w wypadkach drogowych.

Jeśli chcesz to możesz Twój 1% podatku przekazać dla jednostki OSP w Zalesiu Śląskim. Jak to zrobić?

W deklaracji PIT jako OPP wybierz Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP.
KRS 0000 116 212

Jako cel wpisz:
Ochotnicza Straż Pożarna
ul. Św. Jadwigi 2
47-150 Zalesie Śląskie

Zobacz przykładowo wypełniony PIT.

Wszystkim, którzy przeznaczą 1% podatku na cel OSP w Zalesiu Śląskim w imieniu strażaków składamy podziękowania. Dzięki wsparciu, które otrzymują od wielu darczyńców, co roku zakupują potrzebny do ratowania życia oraz dobytku sprzęt.