VII Barbórkowy Turniej Strażaków i Ratowników

W sobotę 19 grudnia 2015 r., w Kopalni Soli „Wieliczka” odbył się VII Barbórkowy Turniej Strażaków i Ratowników. Nasza jednostka wzięła udział w tych zawodach już po raz czwarty. Za każdym razem nasi reprezentanci uzyskują coraz lepsze czasy a w tym roku o mały włos udało by im się stanąć na podium.

Zawodnicy ubrani w kompletny strój bojowy mają do pokonania 110 metrów, 650 schodów i 90 podestów. W tym roku rywalizowało ze sobą aż 95 drużyn z całego kraju oraz drużyna z Czech.

Reprezentanci naszej jednostki w składzie: Krzysztof Strużyna, Michał Strużyna oraz Dawid Melich uzyskali do tej pory najlepszy czas 5:27.86 co pozwoliło im zająć IV miejsce w klasyfikacji drużyn OSP, których łącznie wystartowało 58. Gratulujemy naszym strażakom i życzymy im by w następnym roku udało się stanąć na podium! Z naszego województwa wystartowały również drużyny z OSP Polska Cerekiew (miejsce 15) oraz OSP Kolonowskie (miejsce 35).