Najlepsi z najlepszych!

Dnia 27 kwietnia 2015 r., wczesnym rankiem delegacja naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej wraz z opiekunem wyruszyła do Warszawy w celu odebrania nagród za Ogólnopolski Konkurs Najlepsi z Najlepszych na Wzorową MDP i jej opiekuna, w której zostaliśmy laureatami. Do stolicy dotarliśmy na godzinę 10. W Szkole Głównej Służby Pożarniczej zjedliśmy śniadanie a następnie czekało na nas wiele atrakcji m.in. pokazy wozów strażackich i sprzętu strażackiego. Później byliśmy w Centrum Sztuki Współczesnej gdzie odebraliśmy nagrody. Po gali rozdania nagród zostaliśmy zaproszeni na obiad do Hotelu Łazienkowskiego. Kolejnym punktem był spacer po Parku Łazienkowskim. Odwiedziliśmy także Pałac Prezydencki, w którym dostaliśmy drobne upominki. Po całym wyczerpującym dniu zwiedzania, pełni zmęczenia, ale zadowoleni, cali i zdrowi wróciliśmy do domu.