Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – etap gminny

11 lutego 2012 r. w remizie OSP w Lichyni, odbyły się eliminacje  gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy  Pożarniczej.  Turniej składał się z dwóch części:  pisemnej oraz ustnej. Uczestnicy byli podzieleni na trzy grupy wiekowe: szkoły podstawowe, szkoły gimnazjalne oraz szkoły ponadgimnazjalne. Uczestnicy z największą liczbą punktów zakwalifikowali się do etapu ustnego. Naszą jednostkę reprezentowały osoby: Fabian Rosły, Szymon Bernacki, Sylwana Mróz, Martina Tiszbierek, Wiktoria Skrzydeł i Adrian Alscher. W grupie szkół gimnazjalnych Adrian Alscher zajął 1 miejsce. W grupie szkół  ponadgimnazjalnych Sylwana Mróz zajęła 2 miejsce, a Szymon Bernacki zajął miejsce 3. Na szczeblu powiatowym będą nas reprezentować Adrian Alscher, Sylwana Mróz oraz Szymon Bernacki. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!