Spotkanie wigilijne Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

17 grudnia 2016 r., nasi najmłodsi strażacy należący do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej zorganizowali wspólne spotkanie wigilijne, na które zaprosili najpierw księdza Proboszcza naszej parafii, który odmówił uczestnictwa w spotkaniu a następnie zaprosili ks. wikarego Mateusza Dąbrowskiego z parafii pw. Trójcy Świętej w Leśnicy oraz siostrę Józefinę ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP Niepokalanie Poczętej z Leśnicy, która zabrała ze sobą gitarę i zaśpiewała wspólnie ze strażakami wiele znanych kolęd. Młodzi strażacy zaprosili także członków zarządu naszej Ochotniczej Straży Pożarnej.

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Zalesiu Śląskim dziękuje księdzu Mateuszowi Dąbrowskiemu za przybycie na spotkanie, siostrze Józefinie za uświetnienie tego spotkania grą na gitarze, Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej wraz z opiekunami za przygotowanie spotkania oraz zaproszenie, rodzicom dzieci za umożliwienie im wzięcia udziału w spotkaniu oraz mamom dzieci, które upiekły ciasto na to spotkanie.

Jednocześnie Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej wraz z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą oraz z wszystkimi członkami naszej jednostki pragnie złożyć wszystkim naszym przyjaciołom, sympatykom oraz strażakom z terenu naszej gminy i powiatu najlepsze życzenia spokojnych, bezpiecznych, radosnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i spełnienia planów na zbliżający się rok 2017.