Teresa Tiszbierek w III plebiscycie na Perłę Roku!

Druhna Teresa Tiszbierek znalazła się wśród dziesięciu kandydatek w III plebiscycie Strzelca Opolskiego na Perłę Roku! Każda osoba pełnoletnia może oddać swój głos na Teresę Tiszbierek. Można to zrobić wysyłając smsa o treści so.perla10 na numer 72601 oraz dołączając swoje imię i nazwisko. Głosy można oddawać tylko do 10 marca 2011 r. do godz. 10.00.
Teresa Tiszbierek aktualnie pracuje w Komendzie Głównej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Jest również Wiceprezesem Zarządu Głównego OSP RP. Po za obowiązkami służy chętnie pomocą innym a szczególnie młodzieży, dla której organizuje konkursy plastyczne oraz turnieje wiedzy pożarniczej. Od wczesnych lat pasjonuje ją pożarnictwo oraz malarstwo. Swoje pierwsze kroki w życiu strażaka pokonywała wśród druhów OSP w Zalesiu Śląskim gdzie czynnie angażowała się w sprawy jednostki, do której bardzo chętnie wraca, gdy tylko pozwala na to czas. Zachęcamy do oddawania głosów na druhnę Teresę!