VIII Barbórkowy Turniej Strażaków i Ratowników

10 grudnia 2016 r., już po raz piąty reprezentacja naszej jednostki zmierzyła się z ogromnym wyzwaniem w szybie Daniłowicza podczas VIII Barbórkowego Turnieju Strażaków i Ratowników w kopalni soli w Wieliczce. W roku ubiegłym o mały włos udało się znaleźć na podium. W tym roku udało się i strażacy reprezentujący naszą jednostkę w składzie Krzysztof Golly, Krzysztof Strużyna oraz Dawid Mehlich zdobyli III miejsce w klasyfikacji drużyn OSP z czasem 5:37:09.

Strażacy tradycyjnie do pokonania mieli do pokonania 650 schodów i 90 podestów a to wszystko w szybie Daniłowicza liczącym 110 m. W tym roku wystartowało 86 drużyn z Polski oraz z zagranicy. Gratulujemy naszym strażakom zdobycia w końcu upragnionego podium i liczymy na kolejne sukcesy w kolejnych edycjach Barbórkowego Turnieju Strażaków i Ratowników!

Dziękujemy Burmistrzowi Leśnicy za pomoc finansową związaną z udziałem w turnieju.