Wycieczka do Warszawy

25 sierpnia 2012 r. udaliśmy się do Warszawy, gdzie na Stadionie Narodowym odbył się festyn strażacki z okazji 20-lecia funkcjonowania Państwowej Straży Pożarnej. Grupa 56 osób wyruszyła o 3:30 autobusem  w stronę Warszawy. Oprócz strażaków z Zalesia Śląskiego w autobusie były również osoby z: Lichyni, Leśnicy, Łąk Kozielskich, Sławięcic, Raszowej, Wysokiej i Strzelec Opolskich. Na miejsce dotarliśmy około godz. 9:30, gdzie czekała na nas druhny Teresa Tiszbierek i Renata Golly. Do godz. 13:30 każdy miał czas wolny na zwiedzanie Warszawy. W czasie zwiedzania dołączył również przebywający w Warszawie o. Eryk Koppa. O godz. 14:00 rozpoczęła się strażacka impreza, gdzie czekało wiele atrakcji. Festyn zakończył się koncertem Budki Suflera a my około 20:30 wyruszyliśmy w drogę powrotną.

[button size=”normal” type=”red” link=”http://osp.zalesieslaskie.pl/project/wycieczka-do-warszawy/” target=”none” align=”fullwidth”]ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z WYCIECZKI[/button]