Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP RP

20 maja 2012 r. na boisku sportowym w Łąkach Kozielskich odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP RP gminy Lesnica. Udział w zawodach wzięło prawie 200 strażaków z jednostek: OSP Czarnocin, OSP Łąki Kozielskie, OSP Lichynia, OSP Leśnica, OSP Raszowa, OSP Wysoka i OSP Zalesie Śląskie. Wystartowało łącznie 20 drużyn. Wyjątkowo spisały się nasze druhny z grupy „C”, które pomimo konieczności powtórzenia startu i zmęczenia zdobyły złoto! W imieniu prezesa oraz naczelnika naszej jednostki oraz w imieniu pozostałych członków składamy wszystkim uczestnikom zawodów podziękowania a złotkom gratulujemy!

Wyniki zawodów są następujące:

Grupa „A” – Męskie drużyny pożarnicze
I miejsce – OSP Raszowa
II miejsce – OSP Raszowa II
III miejsce – OSP Zalesie Śląskie
IV miejsce – OSP Wysoka
V miejsce – OSP Raszowa III
VI miejsce – OSP Lichynia
VII miejsce – OSP Czarnocin
VIII miejsce – OSP Łąki Kozielskie
IX miejsce – OSP Leśnica

Grupa „C” – Kobiece drużyny pożarnicze
I miejsce – OSP Zalesie Śląskie
II miejsce – OSP Raszowa
III miejsce – OSP Lichynia

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze wg CTiF – chłopcy
I miejsce – OSP Raszowa
II miejsce – OSP Zalesie Śląskie
III miejsce – OSP Lichynia
IV miejsce – OSP Leśnica
V miejsce – OSP Raszowa II

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze wg CTiF – dziewczęta
I miejsce – OSP Raszowa
II miejsce – OSP Zalesie Śląskie
II miejsce – Łąki Kozielskie