Kurs pierwszej pomocy dla mieszkańców Zalesia Śląskiego

Szanowni mieszkańcy! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu udzielania pierwszej pomocy, które chcą w sposób prosty i luźny przeprowadzić strażacy z naszej jednostki. Szkolenie będzie dotyczyć sytuacji, które mogą nas spotkać w codziennym życiu. Strażacy prowadzący szkolenie postarają się w sposób prosty wytłumaczyć postępowanie w różnych przypadkach a w części praktycznej wspólnie poćwiczyć metody udzielania pierwszej pomocy zarówno w przypadku osób dorosłych oraz dzieci.

Szkolenie odbędzie się 10 marca 2017 r. o godz. 18:00 w świetlicy remizy OSP. Jeśli będzie potrzeba to szkolenia odbędą się ponownie.

Uczestnictwo jest bezpłatne i nie trzeba się zapisywać. Wystarczy przyjść i poświęcić ok. 2 godzin szkolenia na poszerzenie swojej wiedzy by w razie potrzeby umieć udzielić pomocy w odpowiedni sposób. W szkoleniu mogą wziąć również udział osoby spoza miejscowości.