Nowa remiza w Sławięcicach

W dniu 15.12.2006r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej remizy strażackiej w Sławięciach. Nasza jednostka została również zaproszona i reprezentowali ją: poczet sztandarowy w osobach: Jan Hadrian, Witold Raś, Benedykt Majnusz, prezes Ryszard Golly, naczelnik Tadeusz Korczyński oraz członek zarządu Renata Golly.

Uroczystość rozpoczęła się częścią oficjalną, w której nastąpiły przemówienia zaproszonych gości, poświęcenie nowego budynku, a także symboliczne przecięcie wstęgi, którego dokonał prezydent miasta Kędzierzyna-Koźla – Wiesław Fąfara. Po części oficjalnej uczestnicy uroczystości zwiedzali pomieszczenia nowego obiektu, a później udali się na poczęstunek.  Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i miłą gościnę w strażackim gronie. Z pozdrowieniami strażacy z OSP Zalesie Śl.