Perły roku 2011. Teresa Tiszbierek dziękuje za wsparcie

Dziękuję wszystkim strażakom, mieszkańcom Zalesia Śląskiego, gminy i powiatu za to, że otrzymuję na co dzień od Was dużo życzliwości i wsparcia. Dziękuję za nominację do konkursu „Perła Roku 2011” i za wszystkie oddane głosy. Wynik, który osiągnęliśmy jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem.
Ten sukces pozwolę sobie zadedykować wszystkim tym, którzy nie liczą swojego czasu i zawsze bez zastanowienia o każdej porze dnia i nocy są gotowi by pomagać innym. To dla mnie trudny rok i nie byłam gotowa na udział w konkursie. Ale przeżyłam dzięki Wam miłe chwile i myśl, że jest wokół tylu fajnych ludzi naprawdę pomaga ładować akumulatory i znów iść do przodu. Wiem, że w pojedynkę niewiele można zrobić. Dlatego dziękuję Wam, że jesteście i pamiętacie.

Druhna Teresa Tiszbierek